slider1
Wybierz język:
PL EN
slider-bottom1

Konferencja 2017

IV Krakowska Międzynarodowa Konferencja Naukowa "Ubezpieczenia w państwach europejskich. Zagadnienia ekonomiczno-prawne", Kraków, 22 - 23 listopada 2017

W dniach 22 - 23 listopada 2017 r. w Krakowie odbędzie się IV Krakowska Międzynarodowa Konferencja Naukowa pt. „Ubezpieczenia w państwach europejskich. Zagadnienia ekonomiczno-prawne”. Konferencja organizowana jest przez Katedrę Prawa Cywilnego i Gospodarczego oraz Katedrę Zarządzania Ryzykiem i Ubezpieczeń Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

Tematem sesji plenarnej konferencji będzie "Ocena projektu ustawy o dystrybucji ubezpieczeń pod kątem zgodności z prawem unijnym i potrzebami rynku ubezpieczeń w Polsce". Poza sesją plenarną, wzorem lat poprzednich, obrady będą toczyć się w dwóch panelach: ekonomicznym i prawnym. 

Obrady konferencyjne będą odbywały się w salach konferencyjnych Hotelu Wyspiański, położonego w samym centrum starego miasta, przy ul. Westerplatte 15 (hotel znajduje się zaledwie 5 minut spacerem od Rynku Głównego, 10 minut od dworca kolejowego). W tym samym hotelu zarezerwowane zostały noclegi dla uczestników konferencji.

Program ramowy

Program paneli (prawny i ekonomiczny)

Zaproszenie na konferencję